Pagina Columbofili incepuse sa se aglomereze, am decis sa impart in doua, o sectiune pentru porumbeii de agrement si cealalta pentru porumbeii voiajori. Daca cresti porumbei voiajori si vrei sa apari in lista de mai jos  lasa un comentatiu cu adresa site-ului sau al albumului.

Steel – http://steel.sunphoto.ro – Voiajori

Cristi – http://cristyyyy.sunphoto.ro/ – Voiajori Standard

Palaghioi Silviu – http://palaghioisilviu.sunphoto.ro/ – Voiajori

Profesor Stelian Jean – http://stelianjean.sunphoto.ro/ – Voiajori Albi,  Voiajor Standard

Scarlat Daniel – http://scarlatdaniel.sunphoto.ro/ – Voiajori

Gabi Pitulan – http://nick.sunphoto.ro/ – Voiajori

http://columbofili.sunphoto.ro – Voiajori

Andrei – http://andrei59.sunphoto.ro – Voiajori

Porumbei standard – http://tudorel.sunphoto.ro

Siclovan Florin – http://ninu.sunphoto.ro – Voiajori albi, voiajori

Varzaru Bogdan – http://varzarubogdan.sunphoto.ro/ – Voiajori sport

Ilea Razvan – http://porumbeialbipentrununti.sunphoto.ro/ – Voiajori

Rogojan – http://rogojan.sunphoto.ro/ -Voiajori

Tanjala Gabriel – http://tanjala.sunphoto.ro/ -Voiajori sport

Victor – http://victor20.sunphoto.ro – Voiajori

Ditu Ciprian – http://cypi.sunphoto.ro – Voiajori

Afloareai Ciprian – http://afloarei.sunphoto.ro/ – Voiajori

Enache Aurelian – http://naca.sunphoto.ro/ – Voiajori sport

Tothezan Marius – http://mariuscluj.sunphoto.ro/ – Voiajori

Raul Horotan – http://raulhorotan.sunphoto.ro/ – Voiajori

Mihailescu Mihai – http://mihai10.sunphoto.ro/ – Voiajori

Ungureanu Ionut – http://ungureanuionut.sunphoto.ro/ – Voiajori

Ciprian Rosca – http://ciprianrosca.sunphoto.ro/ – Voiajori standard

Toma Iulian – http://tomaiulian.sunphoto.ro/ – Voiajori

Zoli Weisz – http://zoliweisz.sunphoto.ro/ – Voiajori

Fratii Visoiu – http://www.fratiivisoiu.net/ – Voiajor

Ferma Enache – http://fermaenache.wordpress.com/ – Voiajori

Alin – http://alinbraila.sunphoto.ro/ – Voiajori

Pigeon Krisz – http://pigeonskrisz.sunphoto.ro/ – Voiajori

Fratii Matei http://andutzu19.sunphoto.ro – Voiajori